| Označení: | UKK389 RED |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x32x18 cm
Umělá vánoční růže v červené barvě je jedním z typických květinových symbolů vánočního období. Tento květ na stonku dodá vašim svátečním dekoracím hřejivý a slavnostní nádech, který okouzlí každého, kdo vstoupí do vašeho domova.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 18x32x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Červená |
| Druh rostliny | Vánoční růže |