| Označení: | UKK389 CRM |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x32x18 cm
Umělá vánoční růže v krémové barvě je dokonalým doplňkem vánoční výzdoby. Tento květ na stonku přináší do interiéru jemnost a eleganci, ideální pro vytvoření sváteční atmosféry plné klidu a krásy.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Hmotnost | 15.0000 kg |
| Rozměry | 18x32x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 32.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 144.0000 |
| Barva | Krémová |
| Druh rostliny | Vánoční růže |