| Označení: | KEO089-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 196 Kč 218Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
14x15x4 cm
Tato soška houpacího koníka z polyresinu s povrchem dokonale napodobujícím dřevo přináší do vašeho domova příjemné oživení. S výškou 15 cm je ideální pro ozdobení poliček nebo stolů, zejména v zimním a vánočním období. Elegantní textura dřeva a roztomilý design koníka dodají každé místnosti dokonalý rustikální nádech pohody a sváteční nálady.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 220.0000 kg |
| Hmotnost | 220.0000 kg |
| Rozměry | 14x15x4 cm |
| Šířka | 14.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 4.0000 cm |
| Druh | Koník |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Přírodní |