| Označení: | KEO089-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 260 Kč 289Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x20x5 cm
Tato soška houpacího koníka z polyresinu s povrchem dokonale napodobujícím dřevo přináší do vašeho domova příjemné oživení. S výškou 19 cm je ideální pro ozdobení poliček nebo stolů, zejména v zimním a vánočním období. Elegantní textura dřeva a roztomilý design koníka dodají každé místnosti dokonalý rustikální nádech pohody a sváteční nálady.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Hmotnost | 310.0000 kg |
| Rozměry | 18x20x5 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 20.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Koník |
| Sezóna | Vánoce |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Přírodní |