| Označení: | BMO3615-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
18x26x18 cm
Betónový obal na květiny se vzorem, který věrně napodobuje světle hnědou kůru stromu, bude skvělým základem pro nejrůznější paletu rostlin. Ocení jej zejména ti, kteří mají rádi přírodní prvky. Je navíc z materiálu, který zajišťuje stabilitu a je vhodný pro venkovní prostory.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 3250.0000 kg |
| Hmotnost | 3250.0000 kg |
| Rozměry | 18x26x18 cm |
| Šířka | 18.0000 cm |
| Výška | 26.0000 cm |
| Hloubka | 18.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Hnědá |