| Označení: | BMO3614-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 465 Kč 517Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19.5x16x19.5 cm
Betonový obal na květiny se vzorem, který věrně napodobuje světle hnědou kůru stromu, bude skvělým základem pro nejrůznější paletu rostlin. Ocení jej zejména ti, kteří mají rádi přírodní prvky. Je navíc z materiálu, který zajišťuje stabilitu a je vhodný pro venkovní prostory.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Hmotnost | 2500.0000 kg |
| Rozměry | 19.5x16x19.5 cm |
| Šířka | 19.5000 cm |
| Výška | 16.0000 cm |
| Hloubka | 19.5000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Hnědá |