| Označení: | DOM132 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x23x13 cm
Keramický patrový domek s prostorem pro čajovou svíčku zaujme svou okrově žlutou fasádou a hnědou střechou. Díky rukojeti ho snadno přenesete, kam potřebujete. Po zapálení svíčky vytvoří krásný světelný efekt, kdy paprsky jemně pronikají skrze okénka. Ideální podzimní dekorace, která vnese do vašeho domova teplé světlo a útulnou atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 917.0000 kg |
| Hmotnost | 917.0000 kg |
| Rozměry | 13x23x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Žlutá |