| Označení: | DOM131 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 842 Kč 936Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
12x27x10 cm
Keramický patrový domeček ve světle hnědém odstínu, bude perfektní dekorací pro dlouhé podzimní a zimní večery. Je opatřený rukojetí, pro snadné přenášení, přičemž uvnitř má prostor na vložení čajové svíčky. Po jejím rozsvícení se rozzáří světlo skrze otvory v okénkách čímž navodíte neodolatelnou sváteční atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1160.0000 kg |
| Hmotnost | 1160.0000 kg |
| Rozměry | 12x27x10 cm |
| Šířka | 12.0000 cm |
| Výška | 27.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Domeček |
| Sezóna | Podzim |
| Funkce | Na svíčku |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Barva | Hnědá |