| Označení: | SG8018 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
20x30x20 cm
Vytvořte si neodolatelnou vánoční atmosféru plnou zářivých barev s naším umělým drátovcem ve svátečním zlatém odstínu. Právě kombinace roztřesených vlnitých špiček a výrazného zbarvení, přinese do vašich dekorativních projektů a nápadů jedinečný vizuální prvek. Traviny nejrůznějších druhů a tvarů jsou u dekoratérů velmi oblíbené svou univerzálností, která spočívá v možnosti použít je jako skvělý základ pro nejrůznější druhy aranží. Tato trvanlivá ozdoba nikdy neuvadne a neseschne, takže vám bude činit potěšení svou krásou po celé sváteční období, i mnoho dalších v budoucnu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Hmotnost | 20.0000 kg |
| Rozměry | 20x30x20 cm |
| Šířka | 20.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 20.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Tráva |