| Označení: | SG8018 SIL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 88 Kč 98Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x39x25 cm
Vytvořte si neodolatelnou vánoční atmosféru plnou zářivých barev s naším umělým drátovcem ve svátečním stříbrném odstínu. Právě kombinace roztřesených vlnitých špiček a výrazného zbarvení, přinese do vašich dekorativních projektů a nápadů jedinečný vizuální prvek. Traviny nejrůznějších druhů a tvarů jsou u dekoratérů velmi oblíbené svou univerzálností, která spočívá v možnosti použít je jako skvělý základ pro nejrůznější druhy aranží. Tato trvanlivá ozdoba nikdy neuvadne a neseschne, takže vám bude činit potěšení svou krásou po celé sváteční období, i mnoho dalších v budoucnu.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 65.0000 kg |
| Hmotnost | 65.0000 kg |
| Rozměry | 25x39x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 39.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Stříbrná |
| Druh rostliny | Tráva |