| Označení: | SG6132 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x40x11 cm
Umělá smrková větev v bílé barvě se třpytkami připomíná zasněžené větvičky třpytící se v zimním slunci. Jemný trs drobných větviček je ideální pro vánoční aranžmá, věnce či sváteční dekorace. Trvalá ozdoba, která nikdy neopadá a dodá výzdobě kouzelný zimní nádech.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 19x40x11 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Smrk |