| Označení: | SG6132 GOLD |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 117 Kč 130Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x40x11 cm
Zahalte svůj domov naplno do vánoční atmosféry díky umělé smrkové větvičce ve zlaté barvě. Hodí se perfektně jako doplněk pro výzdobu, která dodá vašemu prostoru příjemnější vzhled. Své zvolené místo ozdobíte jednoduše a elegantně, přičemž zachováte tradiční vánoční atmosféru. Větvička svým tvarem a univerzálností nabízí nepřeberné množství variant použití a je jen na vaší fantazii, jak s ní naložit. Nespornou výhodou také je, že jí můžete opakovaně používat ve stejné kráse a nikdy vám neuvadne a neopadá. Je to jednoduchý způsob, jak vnést do vašeho domova příjemné sváteční prostředí a vytvořit zázemí pro vaše vánoční oslavy a rodinná setkání.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 70.0000 kg |
| Rozměry | 19x40x11 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 11.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 240.0000 |
| Barva | Zlatá |
| Druh rostliny | Smrk |