| Označení: | KEK9914-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
6x10x6 cm
Keramický skřítek s LED osvětlením je kouzelnou podzimní dekorací, která rozzáří váš stůl. V růžovo-fialových odstínech a s ozdobnými mochomůrkami přináší do vašeho domova hřejivou až pohádkovou atmosféru. Skřítek je k dispozici ve dvou podobách, cena je za 1 kus, a jeho jemné osvětlení dodá každé místnosti špetku magie. Ideální pro výzdobu interiéru nebo může být i roztomilým dárkem.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Hmotnost | 100.0000 kg |
| Rozměry | 6x10x6 cm |
| Šířka | 6.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Podzim |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Růžová |