| Označení: | KEK9914-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
5x7x5 cm
Keramické figurky v podobě skřítků v mixu 2 druhů budou svým provedením skvělou volbou pro podzimní výzdobu. Hlavy obou zdobí trs hub a jsou laděni do jemných odstínů růžové až fialové. Budou skvělými společníky na poličku, stůl, komodu a další podobná místa, kam vnesou kouzelnou pohádkovou atmosféru.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 5x7x5 cm |
| Šířka | 5.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Skřítek |
| Sezóna | Podzim |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Růžová |