| Označení: | AL1715 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 178 Kč 198Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x8x5 cm
Auto s dárky na střeše rozzáří váš domov nejen sváteční atmosférou, ale i jemným LED osvětlením uvnitř. Dekorace z polyresinu je dostupná ve dvou barevných variantách a to s béžovou nebo zelenou kapotou. Jedná se tak o jedinečný doplněk pro vánoční výzdobu.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Hmotnost | 75.0000 kg |
| Rozměry | 9x8x5 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Auto/Bicykl |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 3.0000 |
| Typ baterie | LR41 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Zelená |