| Označení: | KEO026 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x9x6 cm
Dekorace z perníku patří k nejtypičtějším a nejkrásnějším ozdobám využívaným pro vánoční čas. Toto nádherně zdobené perníková autíčko z polyresinu, doplněné LED osvětlením uvnitř, bude skvělou volbou pro ozdobení poliček, stolů a dalších viditelných míst. Vypadá jako cukrářské mistrovské dílo, které umožňuje vytvořit neodolatelný světelný efekt díky pronikajícím paprskům světla skrze okénka ven.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 154.0000 kg |
| Hmotnost | 154.0000 kg |
| Rozměry | 13x9x6 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 6.0000 cm |
| Druh | Auto/Bicykl |
| Sezóna | Vánoce |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 60.0000 |
| Barva | Hnědá |