| Označení: | SF1532-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 45 Kč 50Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x42x12 cm
Dárková papírová taška s kouzelným motivem vánočně vyzdobeného městečka, přičemž je na výběr mezi dvěma variantami. Umožňuje praktické a stylové balení dárků bez zbytečné práce, kdy stačí vložit a máte hotovo. Tašky jsou pevné, dobře se nosí a dodají dárečkům ten správný, sváteční nádech.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 114.0000 kg |
| Hmotnost | 114.0000 kg |
| Rozměry | 30x42x12 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 42.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | L malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Béžová |