| Označení: | SF1501-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 38 Kč 42Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x42x12 cm
Vánoční papírové tašky, v tomto případě s motivem stromečků na růžovém pozadí, jsou praktickým a elegantním řešením pro jednoduché, rychlé a efektivní umístění dárků. Už se nemusíte trápit s pracným balením do klasického papíru, ale jednoduše vložíte překvapení do tašky a máte hotovo! Díky svátečnímu vzoru získává váš dárek jedinečný vzhled, který obzvlášť potěší, tím spíše, když pro obdarovaného vyberete ten nejlepší z naší široké nabídky svátečních motivů.
| Materiál | Papír |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 30x42x12 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 42.0000 cm |
| Hloubka | 12.0000 cm |
| Sezóna | Vánoce |
| Velikost | L malá ŠxHxV cm |
| Počet kusů v boxu | 12.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 72.0000 |
| Barva | Růžová |