| Označení: | MT759 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 124 Kč 138Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x12x9 cm
Keramický houbový domeček s LED osvětlením je dokonalou podzimní dekorací. Hnědý klobouk, béžová noha a roztomilé mini hříbky místo komínku i u vchodu mu dodávají pohádkový vzhled. Vytvoří kouzelnou atmosféru, ať už doma, nebo v jiných prostorech.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 260.0000 kg |
| Hmotnost | 260.0000 kg |
| Rozměry | 9x12x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 12.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Hnědá |
10x10x8 cm