| Označení: | MT766 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 153 Kč 170Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x10x8 cm
Houbový domeček z polyresinu s LED osvětlením bude skvělou ozdobou pro podzimní období. Domeček je tvořen dvěma různě velkými hříbky, které jsou zbarvené do oranžových až světle hnědých odstínů. Můžete si tak snadno a rychle vytvořit neodolatelné barevné zákoutí s možností vytvořit příjemné světlo během tmavých podzimních večerů.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Rozměry | 10x10x8 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 10.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Podzim |
| Počet baterií | 2.0000 |
| Typ baterie | LR44 |
| Funkce | LED osvětlení |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Oranžová |