| Označení: | MT746-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 63 Kč 70Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
8x9x5 cm
Figurka veverky s oříškem z magnesia pokrytá barevnými lístky v červeno-hnědých tónech je originální dekorace, která zaujme na první pohled. Detailní zpracování a přírodní motivy z ní dělají nádherný doplněk pro váš domov nebo zahradu. Perfektní pro doladění podzimní výzdoby s nádechem barevného lesního království.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Hmotnost | 110.0000 kg |
| Rozměry | 8x9x5 cm |
| Šířka | 8.0000 cm |
| Výška | 9.0000 cm |
| Hloubka | 5.0000 cm |
| Druh | Veverka |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Oranžová |
19x14x12 cm