| Označení: | MT745 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
10x13x10 cm
Figurka ježka z magnesia pokrytá barevnými lístky v červeno-hnědých tónech je originální dekorace, která zaujme na první pohled. Detailní zpracování a přírodní motivy z ní dělají nádherný doplněk pro váš domov nebo zahradu. Perfektní pro doladění podzimní výzdoby s nádechem barevného lesního království.
| Materiál | Polyresin |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Hmotnost | 330.0000 kg |
| Rozměry | 10x13x10 cm |
| Šířka | 10.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Podzim |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 48.0000 |
| Barva | Oranžová |
19x14x12 cm