| Označení: | FUP548 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 896 Kč 996Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
31x29x31 cm
Aranžovací kovový stojan s ptáčky v měděné barvě je vkusná dekorace, která se hodí jak na zahradu, tak do interiéru. Výška 46 cm je ideální pro menší dekorace na stůl, polici nebo terasu. Využijete ho celoročně – na květiny, svíčky i sezónní ozdoby.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Hmotnost | 900.0000 kg |
| Rozměry | 31x29x31 cm |
| Šířka | 31.0000 cm |
| Výška | 29.0000 cm |
| Hloubka | 31.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Měděná |