| Označení: | FUP547 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x22x25 cm
Aranžovací kovový stojan s ptáčky v měděné barvě je vkusná dekorace, která se hodí jak na zahradu, tak do interiéru. Výška 46 cm je ideální pro menší dekorace na stůl, polici nebo terasu. Využijete ho celoročně – na květiny, svíčky i sezónní ozdoby.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Rozměry | 25x22x25 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 22.0000 cm |
| Hloubka | 25.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Měděná |