| Označení: | ALA1803 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 537 Kč 597Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
19x33x17 cm
Sova z magnesia v přírodních béžových a hnědých odstínech je působivou zahradní dekorací, která v sobě spojuje eleganci i roztomilost. Díky svému výraznému vzhledu se hodí jako originální ozdoba k rostlinám, na schody i pod strom. Milý společník, který dodá vaší zahradě příjemnou atmosféru.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Hmotnost | 1750.0000 kg |
| Rozměry | 19x33x17 cm |
| Šířka | 19.0000 cm |
| Výška | 33.0000 cm |
| Hloubka | 17.0000 cm |
| Druh | Sova |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Krémová |