| Označení: | ALA1801 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 717 Kč 797Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
34x23x19 cm
Roztomilý šnek v béžovo-hnědých odstínech je milou zahradní dekorací, která vnese do prostoru hravost a přírodní kouzlo. Díky svému zpracování a příjemným barvám krásně zapadne mezi květiny, na záhon nebo k jezírku. Ideální pro každého, kdo má rád zvířecí motivy a chce rozveselit zahradu.
| Materiál | Magnesium |
| Hmotnost | 2250.0000 kg |
| Hmotnost | 2250.0000 kg |
| Rozměry | 34x23x19 cm |
| Šířka | 34.0000 cm |
| Výška | 23.0000 cm |
| Hloubka | 19.0000 cm |
| Druh | Šnek |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 4.0000 |
| Barva | Hnědá |