| Označení: | AF-076 OLW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 251 Kč 1 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x52x50 cm
Set dvou konferenčních stolků značky Autronic je ideální volbou pro moderní i industriální interiéry. Stoly se vyznačují minimalistickým designem s pevnou kovovou konstrukcí v černé barvě a deskou s přírodním dekorem dřeva. Díky praktickému provedení lze stolky snadno využít samostatně nebo společně, což zajišťuje variabilitu při uspořádání prostoru. Tento set přináší nejen funkčnost, ale také styl, který zaručeně oživí každý obývací pokoj. Skvělý doplněk pro útulný a moderní domov!
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 8 kg |
| Rozměry | 50x52x50 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 52.0000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 1,5x1,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Čtvercový |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 8.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.5000 kg |
| Světlá výška | 48.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 53x51,5x7,5 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |