| Označení: | AF-076 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 251 Kč 1 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
50x52x50 cm
Sada 2 odkládacích stolků Autronic je mnohem víc než pouhé odkládací stolky - ztělesňuje harmonii praktičnosti, stylu a sofistikovanosti. Tyto stolky s dekorem divokého dubu, který zdobí jejich robustní povrch z materiálu MDF, poskytují vynikající kombinaci estetického potěšení a funkčnosti pro každé prostředí. Deska stolku dokresluje přírodní vibrace dekoru divokého dubu a dodá vašemu pokoji nebo kanceláři klidnou atmosféru. Inspirace designu Autronic vychází z motivů industriálního stylu. Stoly se pyšní černými kovovými nohami kruhového tvaru, které nejen zajišťují stabilitu, ale také přispívají k odvážnému a průkopnickému vizuálnímu dojmu ze soupravy. Deska čtvercového tvaru poskytuje velkorysý úložný prostor a zároveň vyzařuje moderní a špičkový vzhled. Investice do kusů nábytku Autronic je zárukou bezkonkurenční kvality a dlouhé životnosti. Ať už zařizujete firemní prostory, nebo zvelebujete svůj domov, tyto univerzální kousky od společnosti Autronic zaručeně skvěle uspokojí vaše potřeby.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 7.5 kg |
| Rozměry | 50x52x50 cm |
| Šířka | 50.0000 cm |
| Výška | 52.0000 cm |
| Hloubka | 50.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 1,5x1,5 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Čtvercový |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 7.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 8.0000 kg |
| Světlá výška | 48.5000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 52,5x52,5x7,5 |
| Dekor desky | Divoký dub |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Odkládací stolek |