| Označení: | GD-176 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 390 Kč 590Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
73x169x38 cm
Víceúčelový věšák značky Autronic nabízí praktické řešení pro uspořádání oblečení i prádla. Stabilní černá konstrukce s dvěma tyčemi na zavěšení oblečení je doplněna o prostorný koš na prádlo, který slouží jako další úložný prostor. Díky kolečkům je věšák snadno přemístitelný a ideální pro předsíně, ložnice nebo šatny. Minimalistický design v černé barvě zapadne do jakéhokoliv interiéru. Tento věšák kombinuje funkčnost, flexibilitu a moderní vzhled pro vaše každodenní potřeby.
| Materiál | Plast |
| Hmotnost | 2.67 kg |
| Rozměry | 73x169x38 cm |
| Šířka | 73.0000 cm |
| Výška | 169.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Hmotnost - netto | 2.6700 kg |
| Hmotnost - brutto | 3.0000 kg |
| Světlá výška | 5.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 28,5x75x54 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Highlight 1 | Koš na prádlo jako úložný prostor |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Věšák |