| Označení: | GD-164 BK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 190 Kč 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
74x157x38 cm
Praktický stojan na šaty značky Autronic je ideálním řešením pro přehledné uspořádání oblečení a doplňků. Černá kovová konstrukce nabízí odolnost a moderní vzhled, který snadno zapadne do jakéhokoli interiéru. Stojan disponuje dvěma tyčemi na zavěšení oděvů a dolní policí pro boty či tašky. Díky kolečkům je snadno přemístitelný a nabízí flexibilitu při jeho využití. Nastavitelná výška umožňuje přizpůsobení vašim potřebám, což z něj činí ideální doplněk do šatny, ložnice nebo předsíně.
| Materiál | Kov |
| Hmotnost | 2.05 kg |
| Rozměry | 74x157x38 cm |
| Šířka | 74.0000 cm |
| Výška | 157.0000 cm |
| Hloubka | 38.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Barva nohou | Černá |
| Hmotnost - netto | 2.0500 kg |
| Hmotnost - brutto | 2.0000 kg |
| Světlá výška | 5.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 77x45x22,5 |
| Počet kusů v kartonu | 6.0000 |
| Highlight 1 | Nastavitelná výška |
| Barva | Černá |
| Skupina zboží | Stojan na šaty |