| Označení: | ABO-W2124 SON |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 190 Kč 2 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
81x46x36 cm
Botník značky Autronic v dekoru starého dřeva je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši předsíň. Díky kombinaci kovového rámu a dřevěných desek nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše boty, zatímco pevná konstrukce zajišťuje stabilitu. Díky svému jednoduchému, ale funkčnímu designu se skvěle hodí do moderně zařízených interiérů. Rozměr menšího botníku je 78 x 30,5 x 27 cm.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 13 kg |
| Rozměry | 81x46x36 cm |
| Šířka | 81.0000 cm |
| Výška | 46.0000 cm |
| Hloubka | 36.0000 cm |
| Dekor | Dub Sonoma |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 90.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 4x2 |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 13.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 13.5000 kg |
| Světlá výška | 4.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 9,5x37,5x93 |
| Dekor desky | Dub Sonoma |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Botník |