| Označení: | ABO-W2124 OLW |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 190 Kč 2 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
81x46x36 cm
Botník značky Autronic v dekoru starého dřeva je praktickým a stylovým doplňkem pro vaši předsíň. Díky kombinaci kovového rámu a dřevěných desek nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše boty, zatímco pevná konstrukce zajišťuje stabilitu. Díky svému jednoduchému, ale funkčnímu designu se skvěle hodí do moderně zařízených interiérů. Rozměr menšího botníku je 78 x 30,5 x 27 cm.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 12.5 kg |
| Rozměry | 81x46x36 cm |
| Šířka | 81.0000 cm |
| Výška | 46.0000 cm |
| Hloubka | 36.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Nosnost | 90.0000 kg |
| Materiál konstrukce | Kov |
| Rozměr nohy | 4x2 |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | MDF |
| Tloušťka desky | 1.5000 |
| Hmotnost - netto | 12.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 13.0000 kg |
| Světlá výška | 4.0000 |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 9,5x37,5x93 |
| Dekor desky | Staré dřevo |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Botník |