| Označení: | OC4205-40 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 339 Kč 377Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
40x40x10 cm
Proutěný věnec o průměru 40 cm v přírodní hnědé barvě se spirálovitým pletením je ideálním základem pro vlastní kreativní aranžování. Díky své jednoduché, ale elegantní struktuře se hodí pro jakékoli roční období či sváteční dekorace. Pusťte uzdu své fantazii a přetvořte tento věnec v jedinečnou ozdobu, která dokonale doplní a oživí váš interiér nebo venkovní prostor.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 870.0000 kg |
| Hmotnost | 870.0000 kg |
| Rozměry | 40x40x10 cm |
| Šířka | 40.0000 cm |
| Výška | 40.0000 cm |
| Hloubka | 10.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 40.0000 cm |
| Barva | Hnědá |