| Označení: | OC4205-30 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 214 Kč 238Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
30x30x8 cm
Proutěný věnec o průměru 30 cm v přírodní hnědé barvě se spirálovitým pletením je ideálním základem pro vlastní kreativní aranžování. Díky své jednoduché, ale elegantní struktuře se hodí pro jakékoli roční období či sváteční dekorace. Pusťte uzdu své fantazii a přetvořte tento věnec v jedinečnou ozdobu, která dokonale doplní a oživí váš interiér nebo venkovní prostor.
| Materiál | Proutí |
| Hmotnost | 480.0000 kg |
| Hmotnost | 480.0000 kg |
| Rozměry | 30x30x8 cm |
| Šířka | 30.0000 cm |
| Výška | 30.0000 cm |
| Hloubka | 8.0000 cm |
| Sezóna | Celorok |
| Průměr | 30.0000 cm |
| Barva | Hnědá |