| Označení: | LN301 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x120x14 cm
Umělá kytice pryskyřníku s drobnými růžovými květy a doplněná zelení je ideální pro oživení jakéhokoli prostoru. Skvěle se hodí do vázy nebo pro vytvoření dekorativního aranžmá, a navíc vám vydrží krásná po dlouhou dobu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Rozměry | 25x120x14 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Ranunculus |