| Označení: | LN301 APPR |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
25x120x14 cm
Umělá kytice pryskyřníku s drobnými květy v meruňkové barvě, doplněná umělou zelení, přinese jemnost a svěžest do každého interiéru. Perfektní volba pro dlouhotrvající výzdobu, která nikdy neuvadne.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Hmotnost | 90.0000 kg |
| Rozměry | 25x120x14 cm |
| Šířka | 25.0000 cm |
| Výška | 120.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Jaro |
| Alternativní sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 96.0000 |
| Barva | Oranžová |
| Druh rostliny | Ranunculus |