| Označení: | KT7911 WT |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x35x7 cm
Kytice z umělých bílých alstromérií je skvělou dekorací, která přináší nekonečnou krásu a radost. Je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít krásné květiny bez starostí a péče. Nemusíte se trápit zaléváním a případně tím, že vám brzy uvadne, protože jako umělá vydrží po celou dobu v plné kráse. Bez ohledu na roční období, vám poskytne oslnivou výzdobu každého místa nebo vybrané události. Široký výběr květin podle druhů a barev umožňuje, aby si každý vybral tu, která nejlépe vyhovuje jeho preferencím a stylu.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 15x35x7 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Alternativní sezóna | Jaro |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 384.0000 |
| Barva | Bílá |
| Druh rostliny | Alstromérie |