| Označení: | KT7911 PINK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 70 Kč 78Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
15x35x7 cm
Vzhled květiny je velmi autentický, okouzlí samostatně, ale vhodná je i ke kombinaci s ostatními květinami.
| Materiál | Textil |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Hmotnost | 50.0000 kg |
| Rozměry | 15x35x7 cm |
| Šířka | 15.0000 cm |
| Výška | 35.0000 cm |
| Hloubka | 7.0000 cm |
| Sezóna | Léto |
| Počet kusů v boxu | 24.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 384.0000 |
| Barva | Růžová |
| Druh rostliny | Alstromérie |