| Označení: | KEX6007 GREY |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 357 Kč 397Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
26x7x26 cm
Šedé keramické pítko pro ptáčky ve tvaru listu je nádhernou dekorací, která přitahuje pozornost nejen ptáčků, ale i všech kolemjdoucích a návštěvníků. Jeden drobný pěvec sedící na okraji, dodává celému pítku hravý a veselý vzhled. Jeho elegantní vzhled příjemně oživí vaši zahradu a zároveň se stane oblíbeným místem pro vaše opeřené návštěvníky. Ti se k vám budou rádi vracet a vy z toho budete mít radost a potěšení.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 1050.0000 kg |
| Rozměry | 26x7x26 cm |
| Šířka | 26.0000 cm |
| Výška | 7.0000 cm |
| Hloubka | 26.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 1.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |