| Označení: | KEX6009 GREY-S |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 267 Kč 297Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x17x14 cm
Využití šedého keramického obalu na květiny ve tvaru džbánku je skvělým nápadem, jak přidat do vaší zahrady nebo interiéru skutečně originální prvek. Tento stylový produkt nejenže sám o sobě skvěle vypadá, ale také poskytuje ideální prostor pro vaše oblíbené rostliny. Ať už jej umístíte na terasu, do zahrady nebo do obývacího pokoje, okamžitě se stane středem pozornosti a vnese do vašeho prostoru příjemné oživení.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Hmotnost | 690.0000 kg |
| Rozměry | 13x17x14 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 17.0000 cm |
| Hloubka | 14.0000 cm |
| Sezóna | Zahrada |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 16.0000 |
| Barva | Šedá |