| Označení: | KEK9907 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 160 Kč 178Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x13x9 cm
Keramická zahradní ozdoba v podobě ježka s roztomilým čumáčkem a velkýma vykulenýma očima přináší do vaší zahrady radost a veselí. Díky otvoru zespodu jej snadno nasadíte na kůl plotu, ale skvělý bude i jako ozdoba stolu, poličky nebo třeba parapetu.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 205.0000 kg |
| Hmotnost | 205.0000 kg |
| Rozměry | 9x13x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 13.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Ježek |
| Sezóna | Zahrada |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Hnědá |