| Označení: | KEK9905 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 171 Kč 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
9x15x9 cm
Veselá zahradní figurka kočičky s vykulenýma očima a humorným výrazem přináší do vašeho prostoru spoustu zábavy. Skvělá je pro oživení fádních míst na plotě nebo v zahradě, přičemž otvor zespodu umožňuje snadné nasazení na kůl plotu, ale lze ji také postavit na stůl nebo poličku. Rozveselte svůj venkovní prostor touto roztomilou a vtipnou dekorací.
| Materiál | Keramika |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Hmotnost | 185.0000 kg |
| Rozměry | 9x15x9 cm |
| Šířka | 9.0000 cm |
| Výška | 15.0000 cm |
| Hloubka | 9.0000 cm |
| Druh | Kočka/Pes |
| Sezóna | Zahrada |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 4.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 36.0000 |
| Barva | Béžová |