| Označení: | BTO1093 ANT-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 321 Kč 357Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
21x8x22 cm
Šedý betonový obal na květiny ve tvaru srdce je ideální pro pietní účely. Díky svému pevnému a odolnému materiálu vydrží i venkovní podmínky a jemně podtrhne atmosféru vzpomínkových míst.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Hmotnost | 1000.0000 kg |
| Rozměry | 21x8x22 cm |
| Šířka | 21.0000 cm |
| Výška | 8.0000 cm |
| Hloubka | 22.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Obal na květiny |
| Počet kusů v boxu | 2.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 8.0000 |
| Barva | Šedá |