| Označení: | BTO1090 GREY-M |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 142 Kč 158Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
13x5x13 cm
Tato světle šedá betonová dekorace ve tvaru srdce s reliéfem růží je navržena jako symbol úcty a vzpomínek. Jemné zpracování a neutrální odstín dodávají místu klidnou a důstojnou atmosféru, ideální pro pietní a vzpomínkové prostory.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Hmotnost | 580.0000 kg |
| Rozměry | 13x5x13 cm |
| Šířka | 13.0000 cm |
| Výška | 5.0000 cm |
| Hloubka | 13.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Počet kusů v boxu | 6.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 24.0000 |
| Barva | Šedá |