| Označení: | BTO1090 ANT-L |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 232 Kč 258Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
17x6x16 cm
Tato šedá betonová dekorace ve tvaru srdce, zdobená jemným vzorem růží, představuje symbol lásky a vzpomínky. Ideální jako pietní ozdoba pro klidné a důstojné prostory, dodává místu jemnou eleganci a poklidnou atmosféru.
| Materiál | Beton |
| Hmotnost | 1160.0000 kg |
| Hmotnost | 1160.0000 kg |
| Rozměry | 17x6x16 cm |
| Šířka | 17.0000 cm |
| Výška | 6.0000 cm |
| Hloubka | 16.0000 cm |
| Druh | Srdce |
| Sezóna | Pieta |
| Alternativní sezóna | Celorok |
| Funkce | Dekorační |
| Počet kusů v boxu | 3.0000 |
| Počet kusů v kartonu | 12.0000 |
| Barva | Šedá |