| Označení: | DCL-W1174 GRN2 |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 1 971 Kč 2 190Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
47x85x55 cm
Moderní jídelní židle značky Autronic v elegantním zeleném odstínu kombinuje styl a pohodlí. Potah z měkké látky Bouclé nabízí příjemný a odolný povrch, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Čtyři nohy z broušeného nerezu zajišťují stabilitu a moderní vzhled, zatímco výplň z PU pěny poskytuje optimální komfort při sezení. Tato židle je ideální pro jídelny nebo moderní pracovní prostory. Díky svému designu a kvalitním materiálům zajišťuje dlouhou životnost i při každodenním používání. Výrazný kousek, který vynikne v každém interiéru.
| Materiál | Látka |
| Hmotnost | 6.25 kg |
| Rozměry | 47x85x55 cm |
| Šířka | 47.0000 cm |
| Výška | 85.0000 cm |
| Hloubka | 55.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Šířka sedu | 41.0000 |
| Nosnost | 120.0000 kg |
| Hloubka sedu | 44.0000 cm |
| Výška sedu | 50.0000 cm |
| Područky | Ne |
| Rozměr nohy | 1,5 x 3 |
| Materiál nohou | Broušený nerez |
| Typ podnože | 4 nohy |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Martindale | 30000.0000 ot. |
| Materiál výplně | PU pěna |
| Hmotnost - netto | 6.2500 kg |
| Hmotnost - brutto | 7.0000 kg |
| Počet balení | 1.0000 |
| Karton1 | 58x54x49 |
| Druh potahové látky | Látka Bouclé |
| Počet kusů v kartonu | 2.0000 |
| Highlight 1 | Broušený nerez |
| Otočná | Ne |
| Barva | Zelená |
| Skupina zboží | Jídelní židle |