| Označení: | CT-W1515 OAK |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 4 311 Kč 4 790Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x45x60 cm
Konferenční stůl značky Autronic v moderním designu, který skvěle zapadne do každého interiéru. Jeho deska je vyrobena z kvalitní dýhy s dekorem dubu, což dodává stolu elegantní a přírodní vzhled. Nohy jsou vyrobeny z broušeného nerezu. Stolek je ideální pro každodenní posezení v rodinném kruhu nebo s přáteli.
| Materiál | Dýha |
| Hmotnost | 17.5 kg |
| Rozměry | 120x45x60 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 45.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Rozměr nohy | 5x2,5 |
| Materiál nohou | Broušený nerez |
| Typ podnože | 2 nohy |
| Barva nohou | Stříbrná |
| Materiál desky | Dýha |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 3.5000 |
| Hmotnost - netto | 17.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 19.0000 kg |
| Světlá výška | 41.5000 |
| Počet balení | 2.0000 |
| Karton1 | 131x68x8,5 |
| Karton2 | 67x48,5x7,5 |
| Dekor desky | Dub |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Broušený nerez |
| Barva | Přírodní |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |