| Označení: | HT-T1822 WAL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 8 990 Kč 13 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
220x76x90 cm
Jídelní stůl značky Autronic v industriálním stylu je skvělou volbou pro velké rodinné večeře. Jeho prostorná dýhová deska v dekoru ořechu dodává interiéru teplý a přírodní nádech, zatímco černé kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost. Obdélníkový tvar a matný povrch podtrhují moderní vzhled stolu. Díky robustní konstrukci se hodí do prostornějších jídelen, kde se stane centrálním prvkem. Stůl se skládá ze dvou samostatných kusů desky, což podtrhuje jeho nadčasový design.
| Materiál | Dýha |
| Hmotnost | 75.5 kg |
| Rozměry | 220x76x90 cm |
| Šířka | 220.0000 cm |
| Výška | 76.0000 cm |
| Hloubka | 90.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 6 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Dýha |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 75.5000 kg |
| Hmotnost - brutto | 79.0000 kg |
| Světlá výška | 72.0000 |
| Počet balení | 3.0000 |
| Karton1 | 11x226x52,5 |
| Karton2 | 5,5x154x11,5 |
| Karton3 | 15,5x82x76 |
| Dekor desky | Ořech |
| Povrchová úprava | Matný |
| Nastavitelná šířka | Ne |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 180.0000 |