| Označení: | HT-T1818 WAL |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 7 990 Kč 12 690Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
180x76x90 cm
Jídelní stůl značky Autronic v industriálním stylu je skvělou volbou pro rodinné večeře. Jeho dýhová deska v dekoru ořechu dodává interiéru teplý a přírodní nádech, zatímco černé kovové nohy zajišťují stabilitu a odolnost. Obdélníkový tvar a matný povrch podtrhují moderní vzhled stolu. Díky robustní konstrukci se tento stůl stane centrálním prvkem každé jídelny. Stůl se skládá ze dvou samostatných kusů desky, což podtrhuje jeho nadčasový design.
| Materiál | Dýha |
| Hmotnost | 61 kg |
| Rozměry | 180x76x90 cm |
| Šířka | 180.0000 cm |
| Výška | 76.0000 cm |
| Hloubka | 90.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Industriální |
| Rozměr nohy | 6 |
| Materiál nohou | Kov |
| Typ podnože | Obvodová |
| Barva nohou | Černá |
| Materiál desky | Dýha |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Obdélníkový |
| Tloušťka desky | 4.0000 |
| Hmotnost - netto | 61.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 63.0000 kg |
| Světlá výška | 72.0000 |
| Počet balení | 3.0000 |
| Karton1 | 11x187x52,5 |
| Karton2 | 5,5x154x11,5 |
| Karton3 | 15,5x82x76 |
| Dekor desky | Ořech |
| Povrchová úprava | Matný |
| Nastavitelná šířka | Ne |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Highlight 1 | Stabilní kovová podnož |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Jídelní stůl |
| Rozteč nohou | 128.0000 |