| Označení: | CT-W1570 SRE |
| Dostupnost: | Skladem |
| Cena: | 2 990 Kč 4 390Kč |
| Množství: |
Do košíku
|
120x46x60 cm
Konferenční stolek značky Autronic zaujme moderním designem s dekorem dubu San Remo, který vnese do vašeho obývacího pokoje příjemnou atmosféru. Atypická deska z MDF s matnou povrchovou úpravou upevněná na centrální konstrukci, která kombinuje přírodní a kovové prvky. Stabilní podnož zajišťuje pevnost a odolnost, díky čemuž je stolek nejen stylovým, ale i praktickým doplňkem. Ideální pro každodenní využití i jako reprezentativní prvek vašeho interiéru.
| Materiál | MDF |
| Hmotnost | 31 kg |
| Rozměry | 120x46x60 cm |
| Šířka | 120.0000 cm |
| Výška | 46.0000 cm |
| Hloubka | 60.0000 cm |
| Demontované | Ano |
| Styl | Moderní |
| Materiál nohou | MDF |
| Typ podnože | Centrální |
| Barva nohou | Vícebarevná |
| Materiál desky | MDF |
| Rozklad | Ne |
| Tvar desky | Atypický |
| Tloušťka desky | 3.0000 |
| Hmotnost - netto | 31.0000 kg |
| Hmotnost - brutto | 33.0000 kg |
| Světlá výška | 42.0000 |
| Počet balení | 3.0000 |
| Karton1 | 129x66x9 |
| Karton2 | 59x25,5x22 |
| Karton3 | 70x46x10,5 |
| Dekor desky | Dub San Remo |
| Povrchová úprava | Matný |
| Počet kusů v kartonu | 1.0000 |
| Barva | Hnědá |
| Skupina zboží | Konferenční stolek |